İstanbul SEO Uzmanı

İstanbul SEO Uzmanı mı arıyorsunuz? Google arama sonuçlarında daha iyi sonuçlar mı elde etmek istiyorsunuz? Sitenizin Google ilk sayfada yer alması için gerekli çalışmayı yapacak zamanınız mı yok? Ya da nasıl yapacağınızı mı bilmiyorsunuz? Bunun için buradayız, hedeflediğiniz arama sonuçlarına ulaşmak için bizimle iletişime geçin.

istanbul seo uzmanı

Seo Uzmanlığımız Hakkında

Smartseo İstanbulda bulunan bir SEO firmasıdır. Yıllarca edindiği tecrübe ve uzmanlıkla web sitenizin hedeflediğiniz başarıya ulaşması için kendi sitemiz gibi sahiplenerek çalışıyoruz. Müşterilerimize karşı dürüst, şeffaf ve samimiyiz. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarda gurur duyduğumuz sonuçlar aldık, bir yenisini daha sizin sitenizle tekrarlayabiliriz.

Onu da yaparım, bunu da yaparım diyen bir firma değiliz, sadece en iyi olduğumuz işi yapıyoruz, SEO yapıyoruz ve bunu çok iyi yapıyoruz! Sosyal medya pazarlaması, Web site tasarımı gibi işler yapmıyoruz. Dikkatimizi sadece SEO çalışmasını yaptığımız sitelerin Google sıralamalarda daha iyi sonuçlar elde etmesine veriyoruz. SEO aynı zamanda Youtube Videoları içinde yapılabildiği için Youtube SEO hizmeti de veriyoruz.

Neden Smartseo’yu Tercih Etmelisiniz?

Smartseo küçük bir işletmedir, kendini olduğundan farklı gösteren SEO firmalarından değildir. Gerçekten odaklanabileceği kadar siteyle çalışır ve açgözlü değildir. Yetebileceğinden fazla iş alarak çalışmasını yaptığı sitelere harcayacağı zamandan ya da nitelikten çalmaz.

SEO UzmanıSEO aynı zamanda içerik üretimi de gerektirmektedir ve ucuz işçiliklerle out source hizmet almayız. Backlink çalışmalarınız sırasında kullanılan içerikleri bile lisans mezunu, konu hakkında bilgili içerik editörlerimiz tarafından yazılır.

Çalıştığımız her siteyi kendi sitemiz gibi sahiplenerek çalışırız, müşterilerimize başarılı sonuçlar vermeye odaklanırız. Fabrikasyon SEO çalışması yapmayız ve her sitenin, her rekabetin farklı senaryosu olduğunu biliriz.

Sitenizin ceza almasına sebep olabilecek riskli SEO çalışmaları yapmayız. Etik olmayan teknikler kullanmaktan sakınırız, bununla birlikte biraz önce de belirttiğimiz üzere her rekabetin farklı senaryosu var ve eğer sektörünüz agresif olmayı gerektiriyorsa birlikte karar veririz ve oluruz.

İşinize Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), bir web sitesine giden organik trafiğin ve görünürlüğün artırılma işlemidir. Bunu yaparken sitenizin sıralamasını yükseltiriz ve doğru orantılı olarak görünürlüğünü artırırız.

Kullanıcılar sitenizi Google arama sonuçlarında bulamadığında bu trafik rakiplerinize gidecektir. Rakipleriniz büyürken siz yerinizde sayacak yada küçülmek zorunda kalacaksınız. Yaptığımız SEO çalışması sonucunda sağladığınız ürün/hizmet ile ilgilenen kullanıcılar kazanırsınız. Google sıralamanızı ve görünürlüğünüzü artırmak için uygun maliyetli hizmetler sunmaya odaklanıyoruz. Yeni her müşterimize çalışmalarımızı 1 ay deneyebilmesi için ilk ay çok uygun fiyatla çalışıyoruz. Merak etmeyin ilk aydan sonra da fiyatlarımızı sektöre göre makul seviyede tutuyoruz.

Siteniz için çalışmaya başladığımızda sektörünüzü ve rakiplerinizi çok iyi analiz ederiz ve size rekabette avantaj sağlayacak rakiplerinizin keşfetmediği anahtar kelimeler buluruz. Hedeflediğiniz anahtar kelimelerde çalışma yaparken aynı zamanda organik trafiğinizi daha fazla artıracak bu kelimelerde de daha az rekabetle müşteri kazanırsınız.

Smartseo SEO Stratejimiz

Öncelikle rekabetinizi ve web sitenizin mevcut durumunu çok iyi analiz ederiz. Sitenizde varsa hatalar giderilir, sitenizde yapılması gereken iyileştirmeler varsa yapılır. Site içi mimari incelenir ve Sayfa başlıklarının doğru şekilde yapılandırıldığından emin olunur ve iç bağlantı yapısı kontrol edilir. Sitenizin temellerinin sağlam olduğunu Google’ın görmesini isteriz ki Google temeli sağlam olan sitelere her zaman değer verir.

Eğer sitenize gelen zararlı bağlantılar varsa tespit edilir ve siteniz zararlı linklerinden kurtulur. Yenilikçi backlink inşası stratejimiz ile sitenize otorite kazandıracak, alakalı sitelerden düzenli olarak kalıcı bağlantılar sağlarız. Sitenizin ve alt sayfalarınızın otoritesini adım adım artırırız.

Google’ın kullanıcı deneyimine ne kadar önem verdiğini biliyoruz ve biz de çok önem veriyoruz. Sitenizin kullanıcı dönüşüm oranlarını izleriz. Hemen çıkma oranı (Bounce Rate) yüksek sayfalar tespit edilir ve bu sayfalarda kullanıcı deneyimini artıracak, sitede kalma süresini artıracak çalışmalar yaparız. Daha önce %60 olan hemen çıkma oranını düşürmek için yaptığımız çalışma sonucunda hemen çıkma oranı %7 civarına düşen çalışmalarımız var ve ilk 2 hafta içerisinde bu sonuçlara sizde sahip olursunuz. Çalışmalarımız sonunda sitenizle ilgili yapılan çalışmaları içeren bir rapor tarafınıza düzenli olarak sunulur.

Google Lokal SEO

Lokal SEO (Yerel SEO) Neden Önemli?

Google yerel arama sonuçlarından gelen ziyaretçi sayısı her geçen gün artmakta ve Google Haritalar üzerinden yerel işletmeler tahmin edilenin üzerinde sonuçlar almaktadır. İstanbul’da Lokal SEO çalışmamız ile bölgenizde görünürlüğünüzü artırabiliriz. Google My Business (Google İşletme) hesabınızı kuruyor ve düzenliyoruz. İster yerel bir restoran olun, ister yerel bir tesisatçı, yapılan araştırma kullanıcıların yerel aramalar için haritaları çok daha fazla kullandığını gösteriyor, size gelmeyen her müşteri rakibinize gidiyor. Google MyBusiness’ın önemi önümüzdeki dönemde çok daha fazla artacağını biliyoruz geç kalmamanızı öneriyoruz.

Ücretsiz Site Analizinizi Yaparak Hemen Tanışalım

Smartseo siteniz için ücretsiz SEO analizi sunar, sitenizin güçlü yönlerini, geliştirilmesi gereken yönlerini otorite sahibi Ahrefs, Moz, Screaming Frog gibi SEO Araçları kullanarak değerlendirir, tecrübesiyle yorumunu katar ve size iletir. Hem sitenizin genel durumunu hem de rakiplerinizle aranızdaki mesafeyi görmüş olursunuz. Rapor size e-mail olarak iletilir ve bir ücret talep edilmez, bizimle çalışmak istediğinizde sitenize özel hedefleriniz ve bütçenize göre fiyat esnek olarak oluşturulabilir. Bunun için aşağıdaki formdan bize site adresinizi ve iletişim bilgilerinizi iletmeniz yeterli. SEO Hizmetlerimiz ile ilgili bu sayfadan detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul SEO Firması Smartseo.com.tr olarak elimizden geldiği kadar açık ve samimi olduğumuz bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Biz sizi arayalım

Ücretsiz Site Analizi için bize mesaj yazın

Site adresinizi ve varsa sorularınızı mesaj bölümüne yazarak bize iletebilirsiniz. Sitenizi inceleyip en kısa sürede size mail olarak geri dönüş sağlayacağız.